VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Meble Biurowe

 

Metalowe meble biurowe są niezastąpionym elementem aranżacji nowoczesnej przestrzeni biurowej. Z jednej strony odznaczają się uniwersalnością i wszechstronnością, z drugiej – można je dowolnie modyfikować pod kątem konkretnego przeznaczenia, dlatego też z powodzeniem można je wykorzystywać wszędzie tam, gdzie trzeba zorganizować pracę biurową. Meble biurowe wykonane z metalu znajdują zastosowanie w wielu miejscach o różnej specyfikacji pracy, wśród których wymienić należy biura, urzędy, archiwa, biblioteki, ośrodki służby zdrowia i zakłady opieki zdrowotnej, kancelarie prawne, placówki edukacyjne (szkoły, przedszkola), zakłady pracy.
Za wyborem metalowych mebli do firmy przemawia szereg korzyści, jakie wynikają z ich użytkowania, z których najważniejszą jest bezpieczeństwo przechowywania dokumentów, akt, pieczątek, artykułów papierniczych oraz innego wyposażenia biurowego. Zamykane na klucz spełniają wymagania RODO odnośnie zasady czystego biurka, a więc zamykanie dokumentacji zawierającej dane osobowe, aby osoby nieuprawnione nie miały do nich dostępu.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.Pragniemy podkreślić, że solidne meble biurowe z metalu, znajdujące się w naszej ofercie, spełniają wszelkie normy jakościowe (przeprowadzane są m.in. testy wytrzymałościowe i próby obciążeniowe), dlatego z pełną odpowiedzialnością prezentujemy Państwu meble wyróżniające się trwałością, interesującym wzornictwem oraz dużymi walorami estetycznymi. Kategoria biurowych mebli metalowych obejmuje: szafy na dokumenty, nadstawki na dokumenty, szafy katalogowe, regały na dokumenty, szafy ognioodporne, szafy na mapy i rysunki techniczne, szafy na komórki, a także biurka metalowe oraz kontenery metalowe. Oferujemy ponadto szafy pancerne, szafy kartotekowe oraz szafy kartotekowe ognioodporne.

Tak bogata oferta znacząco ułatwi Państwu funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni biurowej. Zapewniamy, że proponowane przez nas meble istotnie przyczyniają się do praktycznego zorganizowania stanowisk pracy, z troską zarówno o biurowe akcesoria oraz dokumenty, jak i wygodę personelu.

Chcąc dopasować ofertę do Państwa potrzeb, wprowadziliśmy rozwiązania zwiększające wachlarz funkcjonalności naszych mebli. Dla przykładu, metalowe szafy aktowe mogą być wyposażone w drzwi skrzydłowe, chowane, żaluzjowe lub przesuwne. Dzięki temu nasze meble wyróżniają się dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Pozostajemy otwarci na Państwa oczekiwania i w razie potrzeby jesteśmy w stanie zastosować modyfikacje zgodnie z Państwa wskazówkami, tak, by finalnie byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Wszystkie znajdujące się w asortymencie meble wykonane są z materiałów wysokiej klasy, odpornych na działanie warunków atmosferycznych i chemikaliów, a także na odciski palców. Co więcej, bogata paleta kolorów pozwala na personalizację produktów, dzięki czemu idealnie wpasują się one we wnętrza o dowolnej stylistyce, stwarzając jednocześnie nowoczesne i ergonomiczne miejsce pracy.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.