VIMET

Najlepsze meble
metalowe

CSR

Vimet - Meble Metalowe Kraków

Kraków

+48 12 307 03 11

krakow@vimet.pl

Napisz do Nas

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, gdzie mogą Państwo liczyć na konsultacje w zakresie wyposażenia wnętrz biurowych oraz urzędów użyteczności publicznej. Na naszej ekspozycji znajdą Państwo wybór foteli biurowych, mebli gabinetowych, pracowniczych i recepcyjnych. Posiadamy w ofercie meble biurowe (w tym biurka, szafy, kontenery i regały), wysokiej klasy meble do gabinetów, meble do recepcji (lady i siedziska recepcyjne, kanapy, fotele i narożniki), meble metalowe (szafy bhp, szafy aktowe, szafy skrytkowe, meble warsztatowe, meble ze stali nierdzewnej), meble medyczne, akcesoria biurowe (takie jak wieszaki, kosze na śmieci, donice do biur i mieszkań oraz zegary stojące i ścienne), żaluzje i rolety, wykładziny do biur (wykładziny w rolkach oraz w płytkach), okleiny ścienne a także szeroki asortyment lamp do biur oraz mieszkań.


Każdemu z naszych Klientów zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, obejmującą doradztwo na etapie składania zamówienia, wykonanie wizualizacji 3d, krótki termin realizacji, szybki i w pełni profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny oraz atrakcyjny pakiet opcji pogwarancyjnych. Pracownicy naszej firmy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży mebli biurowych, dla których priorytetem jest zadowolenie Klienta.


Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz asortyment cały czas się powiększał, dlatego współpracujemy z kilkudziesięcioma czołowymi producentami z Polski oraz Europy. Każdy z naszych dostawców, to firma sprawdzona, godna zaufania i oferująca produkty wysokiej jakości. Równocześnie staramy się, żeby każdy klient, niezależnie od tego ile pieniędzy może przeznaczyć na zakup, znalazł u nas solidny produkt na miarę swoich oczekiwań. Wśród rzeszy naszych zadowolonych Klientów znalazło się już wiele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw i firm oraz urzędów użyteczności publicznej.


Dołącz do tego grona! Zadzwoń lub napisz do nas!

Ta witryna korzysta z technologii cookies.