VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Meble Magazynowe

 

Właściwe zaaranżowanie przestrzeni magazynowej jest niezbędne do sprawnego realizowania procesów transportu i przechowywania przedmiotów, a także komfortowej pracy magazynierów. Oferowane przez nas metalowe meble magazynowe pomagają w przemyślanej, ekonomicznej oraz przede wszystkim funkcjonalnej gospodarce magazynowej. Dlaczego meble metalowe są najlepszą opcją, jeśli chodzi o wyposażenie magazynów, jak również archiwów? Przede wszystkich ich konstrukcja jest stosunkowo lekka, ale jednocześnie stateczna, wytrzymała i solidna, dzięki czemu regały mogą wytrzymać nawet znaczne obciążenia. Jednocześnie zastosowanie do produkcji tych mebli materiałów o dużej trwałości gwarantuje długowieczność regałów i półek. Serdecznie polecamy Państwu wyposażenie swoich magazynów w meble z asortymentu firmy Vimet. Jesteśmy pewni, że nasze produkty całkowicie spełnią Państwa oczekiwania.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że nasze regały magazynowe będą znakomicie spełniały swoją rolę i tym samym wywrą pozytywny wpływ na magazynową logistykę. Mają one bardzo wszechstronne zastosowanie, mogą być wykorzystywane do obsługi ręcznej znajdujących się na nich towarów, jak i składowania produktów na paletach obsługiwanych z wykorzystaniem wózków widłowych. Regały niezbędne są wszędzie tam, gdzie przechowuje się duże ilości towarów, kartonów lub dokumentów. Nasze regały są bardzo uniwersalne, pasują do hal magazynowych o różnych powierzchniach i wysokościach oraz w każdym przypadku gwarantują łatwą i szybka kontrolę stanów magazynowych. Są odpowiednie do magazynowania ładunków zróżnicowanych pod względem rozmiarów oraz wagi.

W ofercie posiadamy regały magazynowe półkowe, regały magazynowe paletowe, regały do archiwum oraz regały przesuwane. Produkty te wyróżniają się trwałością oraz jakością wykonania, co przekłada się na ich długoletnie użytkowanie. Elementy regałów wykonane są z blach stalowych malowanych proszkowo.

Osobną podkategorię stanowią regały przesuwane wyposażone w napęd mechaniczny lub elektryczny. Dzięki nim możliwe jest maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni archiwalnej, jak również dowolna reorganizacja przestrzeni magazynowej. Produkty te każdorazowo wymagają wykonania projektu dopasowanego do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym mają być umieszczone, zawierającego parametry dobrane według konkretnego zapotrzebowania. Projekt taki wykonywany jest nieodpłatnie na podstawie wymagań przedstawionych przez Klienta tak, by osiągnąć rezultat najlepiej odpowiadający potrzebom i w pełni Klienta satysfakcjonujący.

Oferujemy Państwu jedynie sprawdzone rozwiązania w zakresie ergonomii systemów magazynowych, umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni składowania.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.