VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Meble Medyczne

 

Zdając sobie sprawę, jak wysokie wymagania stawiane są wyposażeniu medycznemu, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą wyłącznie meble medyczne spełniające rygorystyczne normy jakościowe. Wszystkie oferowane przez nas meble medyczne są zgodne z wymogami technicznymi oraz prawnymi (związanymi z BHP i ochroną przeciwpożarową) nakładanymi na wyroby tej kategorii. Metalowe meble medyczne stanowią bardzo rozbudowaną grupę produktową, toteż znaleźć w niej można wyposażenie do różnego rodzaju instytucji i placówek z branży medycznej, jak na przykład gabinetów lekarskich, aptek, przychodni i ośrodków zdrowia, sanatoriów, szpitali, szkolnych gabinetów pielęgniarskich, laboratoriów. Jesteśmy w stanie dopasować umeblowanie do zdecydowanej większości placówek ochrony zdrowia oraz zagwarantować, że przekazujemy w Państwa ręce specjalistyczne produkty wysokiej jakości, wyróżniające się trwałością i dużą funkcjonalnością.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.Mając świadomość, że dokumentacja medyczna zawiera dane wrażliwe i jako taka musi być szczególnie chroniona, w ofercie umieściliśmy profesjonalne szafki kartotekowe. Są one wyposażone w centralny zamek, który gwarantuje bezpieczne przechowywanie kart pacjentów i innych dokumentów.

Nasza oferta obejmuje meble do gabinetów lekarskich, a wśród nich szafy lekarskie wyposażone w przeszklone drzwi, dzięki którym można na bieżąco kontrolować zawartość szafki (lekarstwa, narzędzia medyczne i inne akcesoria). Biurka lekarskie posiadają blaty z odpornej na uszkodzenia melaminy. Polecamy także praktyczne szafki medyczne wiszące, dostępne w wariancie z jednymi lub dwoma drzwiami, jak również kozetki, leżanki, taborety i stołki. Posiadamy także wyposażenie specjalistyczne, jak na przykład fotele ginekologiczne.

W asortymencie znajdują się także meble medyczne przeznaczone do gabinetów zabiegowych oraz szpitali. Wymienić tu należy nowoczesne łóżka szpitalne, łóżka rehabilitacyjne, stoły rehabilitacyjne, szafki przyłóżkowe, stoliki chirurgiczne i zabiegowe, fotele do pobierania krwi, fotele zabiegowe oraz fotele do dializy. Oferta obejmuje ponadto parawany medyczne w wielu wariantach, krzesła do masażu, podesty operacyjne oraz stojaki chirurgiczne.

Wszystkie prezentowane Państwu meble medyczne są bardzo praktyczne i ergonomiczne, uniwersalne, a zarazem funkcjonalne i łatwe w konfigurowaniu zgodnie z bieżącymi warunkami i potrzebami. Materiały użyte do produkcji zapewniają wysoką jakość oraz łatwość utrzymania czystości, co jest przecież szczególnie ważne w przypadku wyposażenia przeznaczonego na użytek służby zdrowia.

Pragniemy podkreślić, że prezentowane przez nas metalowe medyczne odznaczają się nie tylko dużymi walorami użytkowymi, ale także są estetycznie wykonane. Ważną zaletą jest możliwość personalizacji produktów w zakresie kolorystyki frontów i korpusów szaf czy też koloru tapicerki w przypadku leżanek, kozetek czy też siedzisk medycznych i foteli. Dzięki temu pomieszczenie staje się bardziej przyjazne i dla personelu i dla pacjentów.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.