VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Vimet - Meble Metalowe Rzeszów

Rzeszów

+48 17 300 00 86

rzeszow@vimet.pl

Napisz do Nas

 

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom szerokiej rzeszy Klientów stworzyliśmy markę Vimet. W naszej ofercie zebraliśmy wysokiej jakości meble medyczne oraz meble metalowe czołowych polskich oraz europejskich producentów. Stawiamy na sprawdzone, rzetelnie wykonane, solidne i trwałe produkty.

Naszym podstawowym celem jest wysokie zadowolenie naszych Klientów, dlatego każdy z pracowników firmy Vimet stara się pomóc na każdym etapie realizacji projektu. Pomagamy w doborze odpowiednich produktów, wykonujemy nieodpłatne wizualizacje oraz aranżacje wnętrz, dbamy o terminową realizację zamówienia, a za dostawy i montaż odpowiadają doświadczone ekipy montażowe.

 

Metalowe szafy ubraniowe Rzeszów

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór szaf socjalnych, w tym najbardziej popularnych szaf ubraniowych oraz szaf skrytkowych. Szafy te znajdują zastosowanie w szatniach pracowniczych, w centrach handlowych oraz w biurach i urzędach. Wykonane z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor wybrany z wzornika stanowią solidne oraz estetyczne wyposażenie pomieszczeń socjalnych oraz przestrzeni wspólnych.

 

Szafy na dokumenty Rzeszów

Jednymi z najczęściej wybieranych produktów w naszej ofercie są metalowe szafy oraz regały na dokumenty. Ich zaletami są trwałość oraz funkcjonalność. Szafy wyposażone być, oprócz tradycyjnych drzwi skrzydłowych, w drzwi żaluzjowe, drzwi chowane lub drzwi przesuwne, co przydaje się szczególnie w małych i wąskich pomieszczeniach biurowych.

 

Meble do ośrodków zdrowia Rzeszów

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy mebli medycznych, w tym łóżek rehabilitacyjnych oraz szpitalnych, kozetek i leżanek, parawanów medycznych, mebli do gabinetów lekarskich, foteli ginekologicznych, foteli do dializ i zabiegów oraz wielu innych. Współpracujemy tylko z najlepszymi fabrykami, aby mieć pewność, że nasz Klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.

 

Szafy kartotekowe Rzeszów

Metalowe szafy kartotekowe stanowią popularne wyposażenie biur, urzędów oraz ośrodków zdrowia. W naszej ofercie mamy szafy przeznaczone do przechowywania dokumentów w różnych formatach oraz w różnych rozmiarach. Szafy wyposażone są w zamek centralny, co ogranicza dostęp osób niepowołanych. Ponadto niektóre szafy posiadają blokadę wysuwu więcej niż jednej szuflady, co zapobiega przewróceniu się mebla.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zadzwoń lub napisz do nas!

Ta witryna korzysta z technologii cookies.