VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Sejfy

 

Bezpieczeństwo jest jedną z wartości najważniejszych dla każdego z nas. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy bogatą ofertę niezawodnych, w pełni sprawdzonych sejfów oraz kas pancernych, dzięki którym można naprawdę bezpiecznie przechowywać najcenniejsze rzeczy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by mogli Państwo zakupić u nas sejfy, które najlepiej ochronią przedmioty o wartości materialnej i niematerialnej, jak również rzeczy, które muszą być zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych, jak na przykład broń i amunicja. Jeżeli tylko potrzebują Państwo przechować dokumenty poufne, niejawne i tajne, biżuterię, gotówkę, pamiątki rodzinne, antyki czy jakiekolwiek inne cenne przedmioty, z pełnym zaufaniem mogą się Państwo do nas zwrócić, a my dobierzemy sejf najbardziej odpowiadający Państwa oczekiwaniom, jak również dostosowany do miejsca, w którym ma się znaleźć.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i obejmuje liczne sejfy biurowe, sejfy na broń, sejfy z ognioodpornością, kasy pancerne, sejfy kasjerskie i produkty depozytowe. Chociaż większość produktów wykorzystywana jest głównie do celów służbowych, znajdą Państwo u nas także sejfy domowe przystosowane do zainstalowania w warunkach domowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sejfy mogą, a czasem muszą być zamontowane w odpowiedni sposób, toteż wśród sejfów biurowych znajdują się zarówno sejfy do mocowania w ścianie jak i do mocowania do mebli. Proponujemy także sejfy gabinetowe, które łączą w sobie najlepsze zabezpieczenia antywłamaniowe, wysoką jakość konstrukcji oraz najwyższy standard wykończenia, dzięki czemu wyróżniają się prestiżowym, ekskluzywnym wyglądem.

Sejfy na broń krótką oraz długą dostępne są w klasie bezpieczeństwa S1 oraz w klasie I. Ponadto dostępne są u nas kasetki wrzutowe, sejfy kasjerskie oraz multisejfy elektroniczne przeznaczone do obsługi w nowoczesnych placówkach bankowych. Ofertę uzupełniają kasy pancerne z II klasą bezpieczeństwa, także w wersji z wrzutnią bębnową, oraz wrzutnie elektroniczne.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie znajdujące się w ofercie sejfy posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa, potwierdzające klasę zabezpieczenia. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, korzystającymi wyłącznie z materiałów i mechanizmów najwyższej klasy, legitymującymi się zgodnością produktów z normami europejskimi. Solidność i wytrzymałość każdego produktu poddawana jest wielokrotnym testom i próbom włamania.

Z przyjemnością udzielimy Państwu pomocy w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania w zakresie ochrony wartościowych rzeczy i doradzimy, który model sejfu będzie najbardziej odpowiedni. Jest to o tyle istotne, że poszczególne sejfy różnią się między sobą klasami bezpieczeństwa, toteż istotne jest dopasowanie systemu ochronnego do faktycznych potrzeb.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.