VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Pozostałe

 

Firmę Vimet tworzą specjaliści w dziedzinie mebli i akcesoriów metalowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, jak również biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, postanowiliśmy uzupełnić ofertę o potrzebne produkty, które nie kwalifikują się do żadnej wcześniejszej kategorii. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w niniejszym dziale znajdą Państwo wysokiej jakości wieszaki do szatni oraz pojemniki do segregacji odpadów. Są to produkty, o jakości których możemy zaświadczyć. Decydując się na zakup w naszej firmie, zyskają Państwo pełnowartościowe artykuły metalowe odznaczające się wszechstronnością zastosowania. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą wieszaków do szatni oraz pojemników na odpady segregowane. Gwarantujemy, że każdy produkt wykonany jest z należytą dbałością i szczegóły i tym samym wyróżnia się wysoką jakością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.

 

 

Segregowanie odpadów oraz poddawanie ich recyklingowi jest bardzo ważnym procesem, który zaczyna się już od nas – osób wytwarzających śmieci. Prawidłowa segregacja odpadów wymaga używania odpowiednich pojemników bądź worków umożliwiających odseparowanie poszczególnych grup odpadów. Z naszej strony szczególnie rekomendujemy stosowanie metalowych pojemników na odpady do segregacji, gdyż są one wytrzymałe, trwałe i solidne. Pojemniki do segregowania odpadów znajdują zastosowanie nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, zakładach pracy, galeriach handlowych czy sklepach, ale ze względu na zmieniające się przepisy dotyczące gospodarki odpadami, coraz częściej stanowią wyposażenie gospodarstw domowych. Kontenery na odpady są wykonane z blachy pokrytej farbą strukturalną i mogą służyć do przechowywania plastiku, papieru oraz szkła. Są estetycznie wykonane, a uniwersalne wzornictwo umożliwia wykorzystanie ich w dowolnym wnętrzu.

Z kolei metalowe wieszaki na ubrania stanowią niezbędne wyposażenie szatni i przebieralni w szkołach, zakładach pracy, obiektach sportowych i rekreacyjnych, kinach, teatrach i innych miejscach użyteczności publicznej. Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów umożliwiającej bezpieczne przechowanie odzieży wierzchniej oraz ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W asortymencie posiadamy wysokiej klasy wieszaki mobilne (na kółkach ułatwiających przemieszczanie), stacjonarne (na stopkach) i mocowane do ściany (stałe lub obrotowe). Wieszaki mogą być zaopatrzone w haczyki bądź drążki, zgodnie z życzeniem Klienta. Niektóre modele umożliwiają także przechowywanie akcesoriów odzieżowych, przede wszystkim parasoli. Aby wieszaki przez wiele lat służyły użytkownikom i zachowały walory estetyczne, wykonano je z najlepszego jakościowo metalu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Solidna konstrukcja wytrzymała jest nawet na duże obciążenia.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.