VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Meble Szkolne

 

Meble metalowe szkolne stanowią szczególny element oferty firmy Vimet. Wyposażeniu szkolnemu stawiane są bardzo surowe wymagania związane z bezpieczeństwem, zdrowiem i kondycją najmłodszych użytkowników. Jest to spowodowane faktem, iż meble te muszą spełniać określone kryteria, które zostały opracowane w trosce o bezpieczeństwo, kondycję i zdrowie użytkowników – dzieci. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, by oferta obejmowała wyłącznie meble dokładnie sprawdzone pod kątem solidności i wytrzymałości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że zakupione u nas meble szkolne będą służyły w placówce dydaktycznej przez szereg lat. Nasze biurka, krzesła, szafki i szafy są bardzo praktyczne i funkcjonalne, a przy tym perfekcyjnie wykonane i estetyczne. W naszej ofercie znajduje się wyposażenie przeznaczone dla placówek edukujących dzieci i młodzież w różnych grupach wiekowych – od przedszkola, przez szkołę podstawową, aż po szkoły średnie.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.Polecamy niezwykle solidne i trwałe biurka i krzesła szkolne, ławki szkolne, szafki i szafy przedszkolne oraz szafki i szafy szkolne, tak przydatne do przechowywania podręczników, materiałów plastycznych, ubrań czy innych rzeczy osobistych. Serdecznie polecamy Państwu także meble sportowe (wśród nich także ławko-wieszaki), które możne wykorzystać nie tylko jako element wyposażenia sali gimnastycznej bądź szatni, ale także w obiektach użyteczności publicznej.

Gwarantujemy, że każdy produkt został zaprojektowany i wykonany z wyjątkową dbałością tak o ergonomię, jak i bezpieczeństwo oraz higienę użytkowania. Solidna konstrukcja i wysokiej klasy materiały użyte do produkcji dają pewność trwałości i odporności na uderzenia oraz inne czynniki mechaniczne, a także zadrapania czy zarysowania. Warto zaznaczyć, że standardowo produkty wyposażone są w ocynkowane podstawy, co zapobiega korozji tych elementów.

Korpusy i fronty szafek szkolnych dostępne są w wielu przyjemnych kolorach, dzięki czemu stanowią atrakcyjny element wyposażenia pomieszczeń szkolnych oraz tworzą przyjazne środowisko. Ponadto gładkie powierzchnie tych mebli są łatwe do utrzymania w czystości.

Pragniemy podkreślić funkcjonalność naszych systemów meblowych – konstrukcja modułowa oraz zróżnicowane rozmiary daję szerokie możliwości konfiguracyjne, zgodnie z potrzebami kupującego oraz warunkami panującymi w danym pomieszczeniu (szczególnie jego gabarytami). Poszczególne elementy można dowolnie łączyć. Nie mniej istotny jest komfort uczniów i możliwość zabezpieczenia przechowywanych rzeczy przed dostępem osób trzecich. W związku z tym szafki szkolne w wersji podstawowej zamykane są na zamki z ryglowaniem jedno- lub trzypunktowym, przy czym za dopłatą oferujemy także inne warianty zamków.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.