VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Meble Warsztatowe

 

W ofercie dostępne są: stoły warsztatowe, szafy i szafki warsztatowe, wózki do warsztatu, szafki na komputery przemysłowe oraz krzesła i taborety specjalistyczne. Produkty z tej kategorii są przede wszystkim funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o lepszej organizacji pracy oraz zachowaniu porządku w miejscu pracy. Posiadamy w ofercie stołu z serii Techno Light i Techno Expert. Produkty są stworzone z myślą zarówno o zawodowcach jak i amatorach. Modułowa budowa pozwala dostosować produkt do swoich potrzeb. Stoły można rozbudowywać za pomocą paneli ściennych na których dodatkowo można umieścić szafki narzędziowe, półki lub uchwyty na narzędzia. Wózki magazynowe na kółkach pozwalają stworzyć mobilne stanowisko pracy, dzięki któremu wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria będziemy zawsze mieli na wyciągnięcie ręki. Szafy na komputery przemysłowe znajdą zastosowanie głównie przy liniach produkcyjnych oraz w stacjach diagnostycznych. Uzupełnienie każdego miejsca pracy stanowi miejsce do siedzenia. Krzesła i taborety, które posiadamy w ofercie, charakteryzują się wytrzymałością, łatwością w czyszczeniu, oraz wysoką ergonomią przy atrakcyjnej cenie.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.

 

 

Nasza kompleksowa oferta obejmuje stoły warsztatowe, szafki i szafy warsztatowe, wózki warsztatowe, szafki na komputery przemysłowe oraz specjalistyczne krzesła warsztatowe i taborety warsztatowe. Produkty z tej kategorii są przede wszystkim funkcjonalne – zaprojektowano je z myślą o lepszej organizacji pracy oraz zachowaniu porządku w miejscu pracy. Umożliwiają optymalne zaaranżowanie stanowiska roboczego i poprawę wydajności pracy.

W asortymencie znalazły się stoły z serii Techno Light i Techno Expert. Produkty te są stworzone z myślą zarówno o zawodowcach jak i amatorach. Modułowa budowa pozwala dostosować produkt do swoich potrzeb i dowolnie go konfigurować. Stoły można rozbudowywać za pomocą paneli ściennych, na których dodatkowo można umieścić szafki narzędziowe, półki lub uchwyty na narzędzia, zwiększając tym samym wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wózki magazynowe na kółkach pozwalają stworzyć mobilne stanowisko pracy, dzięki któremu wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Szafy na komputery przemysłowe znajdą zastosowanie głównie przy liniach produkcyjnych oraz w stacjach diagnostycznych. Uzupełnieniem każdego stanowiska pracy jest miejsce do siedzenia. Krzesła i taborety, które posiadamy w ofercie, charakteryzują się wytrzymałością, łatwością w czyszczeniu oraz wysoką ergonomią, a jednocześnie atrakcyjną ceną.

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Państwu sprawdzone rozwiązania w obszarze funkcjonalnego wyposażania warsztatu. Meble warsztatowe z naszego katalogu produktowego na pewno zaspokoją wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, gdyż są solidne, trwałe, estetyczne i łatwe w pielęgnacji. Ich przemyślana, stabilna konstrukcja daje możliwość uniwersalnego stosowania oraz bezpiecznego i praktycznego przechowywania niezbędnych narzędzi, materiałów i wszelkich akcesoriów.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.