VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Vimet - Meble Metalowe Katowice

Katowice

+48 32 308 63 11

katowice@vimet.pl

Napisz do Nas

 

 

 

Budując naszą ofertę stawiamy na produkty solidne, trwałe i funkcjonalne, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi sprawdzonymi producentami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby te wysokiej klasy produkty były dostępne w najlepszej cenie. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej.

Naszym atutem jest kompleksowość usług, ponieważ dokładamy starań, żeby Klient mógł liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji, poczynając od porady w kwestii doboru produktów odpowiednich do oczekiwań oraz możliwości finansowych, poprzez wykonanie aranżacji oraz planów funkcjonalnych pomieszczeń, aż po szybką i terminową realizację zamówienia zakończoną dostawą i montażem wykonanym przez profesjonalną ekipę. 

 

Metalowe szafy BHP dla pracowników Katowice

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę metalowych szaf socjalnych, które znajdują zastosowanie w szatniach oraz pomieszczeniach technicznych. Oferowane przez nas szafy są wykonane z solidnej blachy stalowej malowanej proszkowo na kolory wybrane z bogatej palety podstawowej. Szafy występują w dwóch wariantach: ekonomicznym (nieco cieńsza blacha) oraz luksusowym  (grubsza blacha, ocynkowane wieńce dolne).

 

Metalowe szafy aktowe Katowice

Metalowe szafy na dokumenty pomagają w sposób estetyczny, uporządkowany oraz bezpieczny przechowywać ważne akta. Dzięki dużej możliwości wyboru (szafy aktowe, regały archiwalne, metalowe szafy kartotekowe, szafy na mapy, szafy na laptopy i telefony) każdy znajdzie u nas produkt dostosowany do jego potrzeb. Metalowe szafy na dokumenty dostępne są z tradycyjnymi frontami skrzydłowymi lub z frontami chowanymi, przesuwnymi oraz roletami.

 

Metalowe meble do przychodni Katowice

Wiemy jak ważna jest jakość oraz niezawodność sprzętu medycznego, dlatego stawiamy tylko i wyłącznie na polskich, sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno łóżka rehabilitacyjne, leżanki i kozetki, fotele ginekologiczne, fotele zabiegowe oraz do dializ, jak również klasyczne szafy lekarskie oraz meble do gabinetów lekarskich. Ciągle poszerzamy dostępny asortyment, stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

 

Regały magazynowe Katowice

Metalowe regały magazynowe stanowią podstawowe wyposażenie w większości biur oraz zakładów produkcyjnych. U nas znajdą Państwo szeroki wybór regałów półkowych, metalowych regałów paletowych oraz regałów archiwalnych. Ofertę uzupełniają nowoczesne regały przesuwne dostępne zarówno z napędem mechanicznym (na korbę) oraz napędem elektrycznym.

 

Szafy szkolne Katowice

Dbamy o to, żeby dzieci mogły się uczyć i zdobywać wiedzę w jak najlepszych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w naszej ofercie umieściliśmy metalowe meble przedszkolne, meble szkolne (dla uczniów klas młodszych oraz klas starszych) oraz krzesła i ławki. Posiadamy też meble sportowe do przechowywania sprzętu i wyposażenia sal gimnastycznych.

 


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zadzwoń lub napisz do nas!

Ta witryna korzysta z technologii cookies.