VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Vimet - Meble Metalowe Kraków

Kraków

+48 12 307 03 11

krakow@vimet.pl

Napisz do Nas

 

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i odwiedzenie naszej strony. Zespół Vimet tworzą osoby, które za każdym razem starają się oferować Klientom niezbędną pomoc oraz służyć swoim doświadczeniem. Dostarczamy wyposażenie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Bardzo ważne jest dla nas, żeby oferowane przez nas produkty były nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również estetyczne.

Dla nas ważny jest każdy klient, niezależnie od zasobności portfela,  dlatego z równą starannością traktujemy zamówienia na pojedyncze produkty, jak również zamówienia hurtowe. Zdajemy sobie sprawę, że na rynku mebli metalowych pojawia się wiele produktów niskiej jakości. Wychodzimy z założenia, że nasz Klient poszukuje produktu solidnego, trwałego, który ma służyć latami, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami o uznanej pozycji na rynku, którzy są w stanie zapewnić stałą wysoką jakość swoich wyrobów.

 

Metalowe szafy ubraniowe Kraków

Tysiące zadowolonych klientów na co dzień korzysta z oferowanych przez nas metalowych mebli socjalnych. Mamy dla Państwa szafy ubraniowe, szafy z podziałem na brudną i czystą odzież, szafy typu „L”, szafy skrytkowe dostępne w wielu wymiarach oraz w ciekawej palecie kolorystycznej. Ponadto nasz asortyment uzupełniają cokoły, daszki, podstawy do szaf oraz ławki wolnostojące, stałe lub chowane.

 

Metalowe szafy na dokumenty Kraków

Bezpieczeństwo danych oraz łatwość dostępu do zgromadzonych materiałów to dwa bardzo istotne aspekty przechowywania dokumentów. Staramy się spełnić te wymogi oferując naszym Klientom wysokiej klasy metalowe szafy biurowe. Kupując nasze szafy aktowe, regały, szafy kartotekowe czy biurka i kontenery masz pewność, że otrzymasz solidny produkt w najlepszej cienie.

 

Meble medyczne Kraków

Ważną grupę oferowanych przez nas wyrobów stanowią meble medyczne przeznaczone do prywatnych i publicznych ośrodków zdrowia, gabinetów lekarskich i szpitali. Zdajemy sobie sprawę jak istotna jest niezawodność oraz wysoka użyteczność tych produktów, dlatego współpracujemy z producentami, którzy potrafią zapewnić najwyższą jakość swoich produktów. Mogą o tym poświadczyć zadowoleni Klienci z całej Polski.

 

Regały magazynowe Kraków

Gospodarka magazynowa wymaga porządku oraz doskonałej organizacji. Nasze regały magazynowe półkowe oraz paletowe pozwolą Ci optymalnie wykorzystać i uporządkować przestrzeń magazynową. A jeżeli chcesz przechowywać akta lub dokumenty, sprawdź koniecznie naszą ofertę na metalowe regały archiwalne oraz regały przesuwne. Traktujemy indywidualnie każde zapytanie. Jesteśmy też w stanie wykonać produkty nietypowe.

 

Szafy szkolne Kraków

W swojej ofercie posiadamy metalowe szafy dla przedszkolaków, dla uczniów klas młodszych oraz starszych. Nowoczesne rozwiązania z tej kategorii pozwolą naszym pociechom bezpiecznie oraz w sposób uporządkowany przechowywać swoje rzeczy w przedszkolu czy też szkole. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu umówienia spotkania, a doświadczony handlowiec pomoże Ci dobrać rozwiązanie odpowiednie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zadzwoń lub napisz do nas!

Ta witryna korzysta z technologii cookies.