VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Vimet - Meble Metalowe Warszawa

Warszawa

+48 22 308 73 11

warszawa@vimet.pl

Napisz do Nas

 

 

 

Firma Vimet powstała z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług w zakresie firm oraz urzędów i szpitali w meble metalowe oraz meble medyczne. Gromadzone przez wiele lat doświadczenie pozwala nam skutecznie pomagać naszym Klientom w znalezieniu odpowiedniego wyposażenia do pomieszczeń biurowych, socjalnych czy magazynowych. Stawiamy na polskie produkty, produkowane przez renomowane fabryki o ugruntowanej pozycji na naszym rynku. Wyroby z naszej oferty są na co dzień wykorzystywane przez tysiące zadowolonych klientów.

Wiemy jak istotny jest aspekt ekonomiczny każdego projektu, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby w naszej ofercie znajdowały się produkty trwałe i solidne, ale w przystępnej cenie. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie i niezależnie od wielkości zamówienia dbamy o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Nie boimy się nieszablonowych rozwiązań oraz produktów nietypowych.

 

Metalowe szafy ubraniowe Warszawa

Niezależnie czy to malutka firma, czy duży zakład pracy, w każdym z tych miejsc znajduję się szatnia. Dzięki metalowym szafom socjalnym można wyposażyć te pomieszczenia w solidne meble wysokiej jakości, które oprócz tego, że będą funkcjonalne, to będą również estetyczne. Każdy produkt występuje w kilku wariantach wymiarowych, a bogata paleta kolorów daje duże możliwości personalizacji.

 

Metalowe szafy aktowe Warszawa

Nawet najnowocześniejsze biuro nie może się obyć bez mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór szaf i regałów na dokumenty, biurek oraz szafek przybiurkowych. Z myślą o Klientach, którzy chcą zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przechowywanym dokumentom, w naszej ofercie umieściliśmy również szafy wzmacniane klasy A, B oraz C, a także sejfy i kasy pancerne.

 

Meble medyczne do przychodni Warszawa

Zdrowie jest najważniejszą wartością w życiu człowieka, dlatego dbamy, aby produkty z tej kategorii spełniały najwyższe wymagania. Starannie dobieramy każdy produkt, żeby mieć pewność, że w Państwa ręce trafią wyłącznie wyroby trwałe, solidne i funkcjonalne. W naszej ofercie posiadamy meble do gabinetów lekarskich, kozetki i leżanki, fotele do pobierania krwi, zabiegowe, do dializ i ginekologiczne. Współpracujemy z renomowanymi producentami łóżek rehabilitacyjnych oraz szpitalnych. Posiadamy szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego takiego jak medyczne szafki wiszące, stojaki na kroplówki, drabinki gimnastyczne, parawany czy też taborety czy stołki lekarskie.

 

Metalowe szafy kartotekowe Warszawa

Odpowiednią archiwizację oraz bezpieczne przechowanie gromadzonych dokumentów można zapewnić stosując system szaf kartotekowych. W naszej ofercie znajdują się szafy w różnych wymiarach, z różną ilością szuflad, przeznaczone do konkretnych formatów dokumentów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Szafy wykonane są z solidnej blachy stalowej lakierowanej proszkowo na kolor wybrany z wzornika.

 

Regały magazynowe Warszawa

Jeżeli poszukujesz mebli do archiwum lub do magazynu, koniecznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Doświadczeni pracownicy z chęcią pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dostosowane do przedstawionej specyfikacji. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie. W naszej ofercie są zarówno klasyczne regały półkowe oraz paletowe jak i nowoczesne regały jezdne wyposażone w elektryczny napęd i sterowane za pomocą paneli dotykowych.

 

Szafy szkolne Warszawa

Każdy osoba wchodząca do szkoły swoje pierwsze kroki kieruje do szatni. To pomieszczenie jest niejako wizytówką szkoły. Dokładamy starań, aby dostarczać Państwu trwałe, bezpieczne i wysokiej klasy szafy do przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. W naszej ofercie znajdą też Państwo meble sportowe, a także solidne biurka i ławki szkolne.

 

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zadzwoń lub napisz do nas!

Ta witryna korzysta z technologii cookies.