VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Vimet - Meble Metalowe Wrocław

Wrocław

+48 71 307 83 11

wroclaw@vimet.pl

Napisz do Nas

 

 

 

Szukając mebli metalowych szukasz produktów wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia, które przez długie lata będą bezpiecznie służyć wielu osobom. Staramy się zapewnić takie właśnie meble, korzystając z wielu lat doświadczeń w tej branży. Każdy z pracowników firmy Vimet nastawiony jest na kompleksową obsługę Klienta, obejmującą pomoc przy wyborze odpowiednich produktów, doradztwo w zakresie optymalnego zagospodarowania powierzchni  oraz szybką i terminową realizację zamówienia. Nawet po zakończeniu się gwarancji na produkty staramy się pomagać naszym Klientom zapewniając serwis pogwarancyjny.

Wiemy jak istotne jest zaufanie, dlatego zawsze staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej klasy, jako cel stawiając sobie zadowolenie naszych Klientów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z solidnymi i rzetelnymi fabrykami, dla których podobnie jak dla nas najważniejsza jest jakość. Niezależnie czy zapytanie dotyczy pojedynczego produktu, czy jest to zamówienie hurtowe, do każdego tematu podchodzimy z jednakową starannością.

 

Szafy metalowe BHP dla pracowników Wrocław

Posiadamy w ofercie metalowe szafy ubraniowe renomowanych polskich fabryk, dostępne w wielu wymiarach. Obok tradycyjnych szaf ubraniowych wyposażonych w drążki i haczyki do wieszania ubrań mamy też szafy skrytkowe, które znajdują zastosowanie w szatniach ośrodków sportowych. Szafy dostępne są  w wersji ekonomicznej lub standardowej ( z grubszej blachy).

 

Metalowe szafy na akta Wrocław

W każdym biurze niezwykle istotnym aspektem jest przechowywanie danych oraz dokumentów. Nasze systemy szaf biurowych, obejmujące m.in. szafy na dokumenty, szafy kartotekowe i szafy wzmacniane, pozwalają bezpiecznie oraz w sposób zorganizowany i usystematyzowany gromadzić i trzymać kartoteki i akta.

 

Meble medyczne Wrocław

Ochrona zdrowia jest niezwykle ważna, dlatego istotne jest, żeby w każdym ośrodku zdrowia i gabinecie lekarskim znalazł się sprzęt solidny, funkcjonalny oraz przede wszystkim bezpieczny dla pacjentów. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego wyposażenia i zapewnią terminową realizację zamówienia.

 

Regały magazynowe Wrocław

Niezależnie czy posiadasz niewielkie zaplecze czy ogromny magazyn wysokiego składowania produkty z naszej oferty zaspokoją Twoje potrzeby. Posiadamy bogaty wybór metalowych regałów półkowych oraz regałów paletowych w różnych wymiarach. Wykonujemy też produkty w nietypowych wymiarach. Mamy również w ofercie wysokiej klasy regały jezdne z napędem mechanicznym oraz elektrycznym (obsługiwane przez panele dotykowe).

 

Szafy szkolne Wrocław

Nasze metalowe szafy szkolne pozwalają w nowoczesny i estetyczny sposób wyposażyć szatnię w przedszkolu, szkole podstawowej oraz szkole ponadpodstawowej. Produkty są dostosowane do wzrostu dzieci oraz pozwalają bezpiecznie oraz funkcjonalnie przechowywać zarówno ubrania jak i zeszyty i podręczniki. Produkty są dostępne w bogatej i żywej palecie kolorów.

 

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zadzwoń lub napisz do nas!

Ta witryna korzysta z technologii cookies.