VIMET

Najlepsze meble
metalowe

Meble Socjalne

 

Wyposażenie miejsca pracy w pomieszczenia socjalne jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Nasi specjaliści przygotowali dla Państwa bogatą ofertę metalowych mebli socjalnych i mebli pracowniczych, dzięki którym możliwe jest funkcjonalne zaaranżowanie takich pomieszczeń, z zachowaniem wymagań określonych w przepisach, jak również z myślą o wygodzie pracowników. Zakłady pracy nie są jednak jedynymi miejscami, w których metalowe meble socjalne są bardzo przydatne. Można w nich przechowywać wszelkie przedmioty służbowe (robocze) i prywatne, toteż meble te znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie przebywa wiele ludzi potrzebujących okresowo przechować swoje rzeczy. Meble socjalne wykorzystywane są więc w obiektach sportowych różnego rodzaju (klubach, pływalniach, siłowniach i klubach fitness, salach i halach sportowych itd.), szatniach, przebieralniach, szkołach, urzędach, miejscach użyteczności publicznej itd. Wśród mebli socjalnych wyróżniają się te wykonane z metalu, gdyż są praktyczne, estetyczne i przede wszystkim trwałe.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi przedstawiciele są dostępni w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Rzeszowie.Przygotowując naszą ofertę produktową w tej kategorii, dołożyliśmy wszelkich starań, by sprostała ona potrzebom różnych Klientów. Znajdą u nas Państwo następujące rodzaje mebli socjalnych: metalowe szafy ubraniowe, szafki skrytkowe, szafy gospodarcze, szafki śniadaniowe, szafy strażackie oraz specjalne szafy do suszenia ubrań. Zdając sobie sprawę, ze oferta winna być kompleksowa, wzbogaciliśmy ją o produkty uzupełniające do szaf, jak na przykład daszki, cokoły, podstawy, ławki wolnostojące, ławki wysuwane oraz ławki stałe dostępne z listwami ze sklejki lub z PCV. Pragniemy także podkreślić, że obok tradycyjnych szaf BHP w ofercie posiadamy również szafy BHP typu L, które dzięki wyjątkowej konstrukcji pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Proponowane przez nas funkcjonalne meble socjalne i meble pracownicze umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie odzieży wierzchniej oraz ubrań roboczych i prywatnych. Każda szafa została zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii i przy założeniu wysokich wymagań jakościowych. Z tego też powodu wszystkie meble cechują się solidną konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Jednocześnie nie zapomnieliśmy o aspekcie wizualnym – zadbaliśmy o to, by w ofercie znalazły się jedynie szafy wykonane estetycznie, o nowoczesnym, eleganckim designie.

Nasze metalowe meble socjalne i meble pracownicze z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, a korzystające z nich osoby będą mogły w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać swoje ubrania i inne przedmioty. Bogaty wybór oraz duża ilość opcji dodatkowych pozwolą znaleźć odpowiednie wyposażenie do każdego pomieszczenia w zakładzie pracy, szkole, sali sportowej, szatni klubu sportowego czy siłowni. Znajdujące się w naszym katalogu produktowym meble wyróżniają się optymalnym stosunkiem jakości do ceny, idealnie wpasowują się w każde pomieszczenie, doskonale spełniają swoją rolę, jednocześnie nie zajmując wiele miejsca, a ich walory użytkowe zadowolą każdego Klienta.

Ta witryna korzysta z technologii cookies.